Gaminame pagal užsakymus

Iškepsime tortą ar kitus desertus pagal Jūsų poreikius

Užsakote

Jei kyla klausimų – konsultuojame žinutėmis, el.paštu, telefonu.

Gaminame

Gaminame užsakymus pagal Jūsų poreikius ir šventės apimtį. Mūsų produkcija Jus pasiekia šviežia!

Pristatome

Pristatymas įmanomas Kauno mieste ir aplinkui. Taip pat galite užsakymus atsiimti patys.

P.S.

Norint pateikti užsakymą – rekomenduojame tai padaryti kuo anksčiau. Nepaslaptis, kad dauguma žmonių šventes rengia savaitgalį, tad vietos penktadienį-sekmadienį užsipildo sparčiau. Tačiau būna savaičių, kada galime įvykdyti ir paskutinės minutės užsakymus, tad visada kreipkitės ir bandysime pasaldinti jūsų šventę. Geriausia vadovautis – dėl didesnių švenčių geriausia bent mėnesis ar keli prieš, dėl mažų švenčių dažniausiai pakanka 1-2 savaičių prieš. Tačiau būna išimčių, tad visais atvejais geriausia susisiekite su mumis.

Parašykite mums

Žinutėje prašome aprašyti kokie desertai, pyragaičiai ar tortai jums būtų reikalingi. Papasakokite savo vizijas ir idėjas kuo detaliau, tada bus lengviau bendrauti derinant likusias užsakymo detales. Galėsime Jus pakonsultuoti.

Jei reikia patarimų dėl kiekių – nurodykite šventėje planuojamą svečių skaičių, jei sudėtinga išsirinkti skonius ar desertų rūšis – papasakokite ką Jūs mėgstate, koks šventės pobūdis, kokių papuošimų reikėtų – parekomenduosime ir patarsime.

* Būtinai nurodykite pageidaujamus Jūsų pasirinktų desertų kiekius.

Atrašysime Jums kaip galėdami greičiau.

Kontaktai

Pievų gatvė 1, Ringaudai, Kauno rajonas, Lietuva

Tel. +370 662 35 044

Dirbame: II-V 11:00-19:00, VI 11:00-18:00, VII 11:00-16:00
(Dėl užsakymų pirmadieniui ar atsiėmimo kitu laiku teirautis individualiai)

Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko galioja desertai?

Kiekvienas mūsų gaminys turi atskirą galiojimą, įvertinant jo sudėtį. Labai svarbus dalykas paisyti laikymo sąlygų ir laikyti desertus šioje temperatūroje – 0oC – +6oC. Kambario temperatūroje desertai gali stovėti labai trumpą laiką, nes šioje temperatūroje jie genda ir trumpėja jų vartojimo terminas.

Pabrėžiame, kad gaminame iš natūralių produktų, nededame jokiu miltelių ar priedų, konservantų į gaminių sudėtį, kad jie būtų stabilesni ir negestų. Todėl jiems ypač svarbus laikymas šaltoje temperatūroje.

Ar galiu atšaukti užsakymą?

Pagal mūsų taisykles, užsakymą atšaukti galite ne vėliau kaip 7 kalendorinės dienos iki užsakymo įvykdymo datos. Atšaukus užsakymą, pervestas ar sumokėtas avansas yra anuliuojamas.
Jei šventės negalite švęsti dėl ligos ar kitų aplinkybių, visada stengiamės rasti kompromisą ir užsakymą perkelti Jums kitai tinkamai datai.

Kiek laiko užtrunka pagaminti užsakymą?

Norint pateikti užsakymą – rekomenduojame tai padaryti kuo anksčiau. Nepaslaptis, kad dauguma žmonių šventes rengia savaitgalį, tad vietos penktadienį-sekmadienį užsipildo sparčiai. Tačiau būna savaičių, kada galime įvykdyti ir paskutinės minutės užsakymus, tad visada kreipkitės ir žiūrėsime.
Geriausia vadovautis – dėl didesnių švenčių geriausia bent mėnesis ar keli prieš, dėl mažų švenčių dažniausiai pakanka 1-2 savaičių prieš. Tačiau būna iššimčių, tad visais atvejais geriausia susisiekite su mumis.

Ar gaminame daugiaaukščius, vestuvinius tortus?

Taip, tikrai gaminame. Yra tam tikrų akcentų – pirmame aukšte gali būti ne visi mūsų gaminami skoniai – viskas dėl torto stabilumo. Užsakant konsultuosime jus dėl skonių

Ar nuomuojame indus?

Taip, kreipkitės. Už indų nuomą skaičiuojame simboliškai.

Kilus kitiems klausimams, lauksime Jūsų laiško

© 2024 Šeimos Desertinė, Visos teisės saugomos.